Automega24
Cena od:
do:
Zamknij
Wyczyść

automega24 - wypożyczalnia aut

Wypożyczalnia samochodów Białystok automega24 H. Kozikowski, R. Januszkiewicz S.C. oferuje do wynajmu auta dostawcze do 3,5t dostępne na kategorię "B" prawa jazdy, czyli tak jak na auto osobowe. Wszystkie pojazdy wynajmowane przez naszą firmę są nowe i objęte gwarancją producenta Fiat Professional,wiek wynajmowanych samochodów nie przekracza 2lat. Wyróżniamy się tym iż, cenimy jasne i czytelne zasady oraz brak ukrytych kosztów dodatkowych związanych z wynajmem.

automega24 - samochody używane

Firma automega24 oferuję sprzedaż pojazdów używanych gwarantując potencjalnym klientom pojazdy pochodzące z pewnego źródła. Naszą flotę stanowią pojazdy posiadające pełną historię serwisową, zazwyczaj są to samochody od pierwszego właściciela, kupione w polskim salonie i bezwypadkowe. Kupując pojazd w naszej firmie mają Państwo możliwość przed zakupem sprawdzenia samochodu w dowolnie wybranym serwisie ASO lub stacji diagnostycznej.

-Możliwość zostawienia auta w rozliczeniu

-Finansowanie: KREDYT, LEASING, (formalności na miejscu, procedury uproszczone)

Wynajem krótkoterminowy

Krótkoterminowy wynajem pojazdów to usługa skierowana do szerokiej gamy klientów, którzy korzystają z pojazdów dostawczych podczas zwiększonych potrzeb transportowych, np.: podczas szczytów przewozowych, testowania nowych tras, oczekiwania na pojazdy, które są niedostępne z powodu awarii, a także zwiększonej działalności okresowej. Jest to więc doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych firm dysponujących tylko jednym samochodem, jak i do międzynarodowych korporacji korzystających codziennie z tego typu pojazdów.

Wynajem średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy aut w automega24 to elastyczne i komfortowe rozwiązanie dla małych i dużych firm. Oferta wypożyczenia samochodu na dłużej niż miesiąc, brak kosztów wstępnych i możliwość wyboru konkretnego modelu pojazdu oraz zamiany auta na inny większy lub mniejszy model w trakcie trwania umowy.

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodu to usługa, która na określonych umową warunkach przekazuje najemcy do użytkowania pojazd, a wszystkie wydatki związane z utrzymaniem auta ponosi automega24. Wynajem długoterminowy opiera się na stałym wynagrodzeniu miesięcznym za wybrany przez państwa okres wynajęcia pojazdu.

Auto zastępcze na czas naprawy

Wypożyczenie samochodu zastępczego na czas naprawy bądź likwidacji szkód komunikacyjnych. Oferujemy szeroki wybór modeli samochodów dostawczych marki Fiat Professional w wielu wariantach i gabarytach: Furgony, Blaszaki, Małe, Średnie, Maxi, Kontenerowe, Plandeki, Burto Firanki.

Wynajem aut przy wzmożonej aktywności transportowej firm

Wynajmując oszczędzasz czas i pieniądze ! Bez konieczności powiększania własnej floty pojazdów i generowania dodatkowych kosztów związanych z zakupem auta do floty oraz innych dodatkowych czynności związanych z posiadaniem własnego samochodu.

Współpracujemy i zapewniamy auta Firmom Transportowym

np. na Transport, Przewozy, Przeprowadzki, Taxi Bagażowe w Białymstoku.


automega24 wypożycz auto dostawcze Najlepiej, Najtaniej, Bez dodatkowych opłat, Bez ukrytych kosztów.